افزایش زوم زوم نرمال کاهش زوم
آخرین تاریخ بروز رسانی : ١٣٩٨/٠٣/٢٩
نمایش خبر

 بیانیه اداره کل امور عشایر خراسان شمالی

بمناسبت 22 بهمن 1397

بهمن 57 تجلی اراده و خواست مردمی سربلند بود که به اشتیاق «استقلال و آزادی»، «جمهوری اسلامی» را به پیروزی رساندند و اکنون در بهمن 97، انقلاب چهل‌ساله، شاهد مردمی مستقل و آزاد است که با افتخار به گذشته و امید به آینده، مقاوم و استوار در برابر دنیای شرق و غرب از «استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی» شان، محافظت می‌کنند.

انقلاب اسلامی ایران، در چهلمین سالروز خود همچنان پویا و سرزنده، مقتدرانه و عزتمند به سوی بالندگی پیش می‌رود؛ این قیام باشکوه به‌عنوان حرکتی مبتنی بر احیای عزت انسانی و بازیابی هویت اسلامی در جهان شناخته شده است. قیامی که با اتکا به اراده مردم و تأسی از رهبری داهیانه بنیان‌گذار کبیرش، امام‌خمینی (رحمت‌الله علیه) با اقتدار، مظاهر تجدد منحط غربی را از جامعه اسلامی ایران زدود و نقش اسلام و مسلمین را در عرصه‌های مختلف، پیش چشم جهانیان، برجسته و موثر ساخت.

امسال در شرایطی ایام چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب را جشن می گیریم که در عرصه های مختلف علمی، اجتماعی سیاسی، فرهنگی  دستاوردهای بزرگ و ارزشمندی را به واسطه همت و تلاش مضاعف فرد فرد ملت فهیم و قدرشناسی ایران و خدمات دولت تدبیر و امید شاهد هستیم که بدون شک در سایه بصیرت مردم انقلابی و تدابیر حکیمانه رهبری فرزانه و تلاش مجاهدان عرصه های علمی و فناوری استمرار، شکوفایی و بالندگی روز افزون نظام اسلامی را به نظاره خواهیم نشست.

کارکنان اداره کل، ادارات شهرستان، شرکت های تعاونی عشایری و عشایر غیور و ولایتمدار خراسان شمالی در آستانه چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ضمن تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و شهدا، دستاوردهای انقلاب و تکریم و تعظیم به شهدای مدافع حرم اهل بیت و همراه با امت خداجو در راه اعتلای میهن اسلامی با شرکت خود در راهپیمایی 22 بهمن اراده و اقتدار خود را به نمایش خواهند گذاشت.  

 

 

روابط عمومی و بسیج اداره کل امور عشایر خراسان شمالی

 

آدرس پستی : استان خراسان شمالی ، شهرستان بجنورد ، 17 شهریور جنوبی ، کوچه عصر 5 ، پلاک 40
شماره های تماس : 32424781-058 ، 32424784-058 ، 32424786-058
شماره نمابر : 32424683- 058
پست الکترونیک : info@nkhashayer.ir

کـل بازديد ها :
٦٣٨٨٤١   نفر 
..:: انتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع است ::..